Babysits predstavuje... Rezervácie

Babysits predstavuje... Rezervácie

Od Babysits
3 min čítania

Chcete si rezervovať a zaplatiť opatrovateľku online? Teraz to môžete urobiť prostredníctvom Babysits! Prečítajte si viac informácií o našej jednoduchej, bezpečnej a bezhotovostnej funkcii. Na ďalšie uľahčenie kontaktu medzi rodičmi a poskytovateľmi starostlivosti o deti uviedla Babysits novú funkciu „Rezervácie“. Teraz rodičia môžu rezervovať a platiť opatrovanie detí rýchlo a priamo prostredníctvom nášho.

Prostredníctvom Babysits rezervácií teraz môžete ľahko platiť alebo dostávať platby cez Babysits bez toho, aby ste sa museli obávať, že nebudete mať pri sebe hotovosť alebo že nakoniec nedostanete za svoje služby zaplatené.

Výhody Babysits rezervácií

Rezervácia opatrovania detí prostredníctvom našej platformy má svoje výhody: * Rodič aj opatrovateľka budú môcť jednoducho spravovať svoje schôdzky a plány. Ako opatrovateľka budete presne vedieť, ktoré dni môžete opatrovať. Ako rodič budete presne vedieť, na ktoré dni opatrovanie detí máte zaistené a na ktoré dni si ešte musíte nájsť opatrovateľku. * Rodičia budú môcť robiť bezpečné platby prostredníctvom dôveryhodnej platformy a budú tak mať istotu, že opatrovateľka dostane ich peniaze po úspešnom dokončení opatrovania. * Opatrovateľky dostanú zaručenú platbu prostredníctvom našej dôveryhodnej platformy. Po dokončení opatrovania dostane opatrovateľka peniaze so 100% istotou. Už žiadne nepríjemné situácie medzi rodičmi a opatrovateľkami kvôli zabudnutým platbám. * Transakcia je bezhotovostná, takže sa nemusíte starať o to, či máte presnú hotovosť. * Rezervácia opatrovania detí cez Babysits je spôsob, ako zabrániť podvodom vrámci starostlivosti o deti. * V prípade núdze umožňujú Babysits rezervácie jednoduché rezervovanie a rušenie rezervácií na poslednú chvíľu pre rodičov aj opatrovateľky.

Ako to funguje

Rezervácie sú naša nová služba, ktorá rodičom a opatrovateľkám poskytuje možnosť plánovania a platenia opatrovania detí prostredníctvom našej webovej stránky alebo našej aplikácie.

Pre rodičov použitie rezervácií nie je spoplatnené. U opatrovateliek však účtujeme poplatok 6% z ceny rezervácie, aby sme pokryli náklady na náš platobný systém. To je niečo, čo by mali opatrovateľky vziať do úvahy pri nastavovaní sadzby za opatrovanie.

Ak je rezervácia v hodnote 14€, Babysits si ponechá poplatok 6% z tejto sumy. Preto opatrovateľka dostane 13,16€, ak krajina pri transakcii neuplatní žiadne ďalšie dane.

Ceníme si opakované rezervácie, takže rezervácia viacerých opatrovaní cez Babysits vám prinesie odznak. Rezervácia cez Babysits je tiež jednou z podmienok, ako sa stať Superopatrovateľkou!

Ako rezervovať opatrovanie detí

  1. Nájdite dokonalú opatrovateľku, ktorá sa postará o vaše dieťa.
  2. Po kontaktovaní opatrovateľky a ubezpečení sa, že je to tá pravá pre vašu rodinu na úvodnom stretnutí, kliknite na tlačidlo „Požiadať o rezerváciu“, ktoré je k dispozícii v profile opatrovateľky. Môžete tiež požiadať o rezerváciu zo svojej doručenej pošty. Možnosti rezervácie sa zobrazia na bočnej strane chatu s danou opatrovateľkou.
  3. Stanovte dátum a čas opatrovania detí a napíšte opatrovateľke správu s ďalšími informáciami, aby sa mohla rozhodnúť, či je opatrovanie u vás a vaša rodina pre ňu to pravé.
  4. Hneď ako opatrovateľka prijme rezerváciu, zaplaťte ju.
  5. A to je všetko. Váš termín opatrovania detí je potvrdený a naplánovaný.
  6. Po dokončení opatrovania dostane opatrovateľka peniaze za 5 až 10 dní. Dostane e-mail s dátumom, kedy odhadujeme, že bude platba prevedená.

Kde nájdete svoje rezervácie

Po prihlásení do svojho účtu nájdete všetky naplánované rezervácie v pravom hornom rohu stránky. Hneď vedľa vašej doručenej pošty sa zobrazí karta označená ako „Rezervácie“.

Ako rezerváciu zrušiť

Na stránke Rezervácie uvidíte všetky svoje súčasné, minulé aj budúce rezervácie. Otvorte rezerváciu, ktorú chcete zrušiť, a kliknite na tlačidlo „Zrušiť rezerváciu“. Po kliknutí naň bude rezervácia opatrovania úspešne zrušená.

V okamihu, keď jedna zo strán zruší rezerváciu, druhá strana dostane na toto zrušenie upozornenie e-mailom a push notifikáciou, aby boli všetci neustále informovaní o aktuálnom stave rezervácie.