Ako to funguje

Ako to funguje

Babysits je verejná komunitná platforma spájajúca rodičov s opatrovateľkami

Prečo používať Babysits?

Bez ohľadu na to, či hľadáte skvelú opatrovateľku alebo chcete opatrovať deti, s Babysits je to jednoduché a transparentné. Máte úplnú kontrolu nad svojim profilom, cenami, nad tým, s kým sa rozhodnete pracovať a ako budete komunikovať s ostatnými členmi.

Dávame vám kontrolu

Prečítajte si hodnotenia a podrobné profily s dôveryhodnými overeniami používateľov. Overte, urobte pohovor a vyberte si. Plánujte a plaťte opatrovanie prostredníctvom platformy. Babysits vám prináša istotu a bezpečie v každom kroku, od hľadania opatrovateľky alebo opatrovania detí až po plánovanie a rezervovanie opatrovania.

Vaša opatrovateľka alebo opatrovanie detí v 3 krokoch

Inspect profiles and users carefully

1. Vyhľadávajte

Prečítajte si podrobné profily a hodnotenie. Hľadajte pomoc príležitostnú, na poslednú chvíľu, na čiastočný alebo plný úväzok.

Communicate through Babysits

2. Spojte sa

Overte, urobte pohovor a vyberte si. Rodičia neplatia, kým opatrovateľku nekontaktujú. Opatrovateľky môžu kontaktovať zadarmo.

Plan your appointments through Babysits

3. Rezervujte

Plánujte a plaťte rezervácie cez Babysits, opatrovateľky dostanú zaplatené po opatrovaní. Stiahnite si potvrdenia pre dokumentáciu výdajov alebo pre daňové účely.

Je dôležité si uvedomiť, že Babysits nie je agentúra na opatrovanie detí. Namiesto toho vám dávame slobodnú vôľu, aby ste mohli robiť vlastné informované rozhodnutia. Babysits nepreveruje spoľahlivosť členov platformy. To znamená, že samotní členovia komunity sú zodpovední za overovanie, pohovory a finálne rozhodnutie.