O nás

O nás

Spoločne robíme opatrovanie detí transparentným

Babysits je o nás všetkých: komunita rodičov, opatrovateliek, detí a tímu Babysits. Ste zvedaví na rolu, ktorú hráte?

Rodičia

Rodičia

Nájsť dôveryhodnú opatrovateľku online môže byť ťažké. Tu prichádza na rad Babysits. Poskytujeme transparentnú platformu, aby ste si mohli byť istí, že vaše deti sú v tých najlepších rukách.

Ak hľadáte vášnivého hráča schovky, prebaľovača plienok, odvracača záchvatov hnevu, pomocníka s domácimi úlohami alebo staviteľa vankúšových pevností, Babysits vám pomôže!

Ako Babysits funguje

Opatrovateľky

Opatrovateľky

Ste radi svojim vlastným šéfom a určujete si vlastné hodiny a mzdy? Máte radi deti a chceli by ste získať pracovné skúsenosti a nejaké peniaze navyše?

Komunita Babysits je ideálnym miestom pre hráčov schovky, prebaľovačov plienok, odvracačov záchvatov hnevu, pomocníkov s domácimi úlohami alebo staviteľov vankúšových pevností!

Ako Babysits funguje

Deti

Deti

Bezpečnosť a pohodlie detí je na prvom mieste. Opatrenia ako overenie preukazu totožnosti, hodnotenie, referencie a ďalšie, znižujú obavy rodičov.

V našich komunitných zdrojoch navyše nájdete rady týkajúce sa starostlivosti o deti, a nápady, recepty a aktivity na trávenie kvalitného času s deťmi.

Dôvera a bezpečnosť

Komunitné zdroje

Babysits tím

Babysits tím

Babysits založil v roku 2008 Peter van Soldt. Motivovala ho myšlienka vyvinúť ľahko použiteľnú platformu, ktorá rodičom poskytne slobodu a pokoj v duši: zrodilo sa naše poslanie posilňovať komunity starostlivosti o deti na celom svete.

Babysits dnes pozostáva z motivovaného tímu, ktorý pracuje na bezpečnej, prístupnej a cenovo dostupnej starostlivosti o deti. Zakladáme si na transparentnosti a neustálom zlepšovaní.

Za čím stojíme

V Babysits veríme v podporu sociálneho dobra a v to, že musíme zanechať obývateľnú planétu pre deti, ktoré sú srdcom našej komunity.

Z tohto dôvodu sa Babysits stala členom Leaders For Climate Action, organizácie podobne zmýšľajúcich firiem, ktoré sa zaviazali podniknúť kroky proti znečisteniu uhlíkom a klimatickým zmenám. Okrem iného míňame časť našich príjmov na odstraňovanie CO₂ z atmosféry.

Viac informácií o tom, ako to robíme, sa dozviete tu:

Rastúca celosvetová sieť opatrovateliek, rodičov a medzinárodný tím, ktorý za tým všetkým stojí

4 000 000+
Členovia
28 500+
Mestá
64+
Krajiny