O nás

O nás

Spoločne robíme opatrovanie detí transparentným

Ako to začalo

Babysits založil v roku 2008 Peter van Soldt. Všimol si rodinných príslušníkov a blízkych priateľov, ktorí sa snažili nájsť kvalitnú a dôveryhodnú opatrovateľku, ktorá by vyhovovala ich potrebám, a usúdil, že musí existovať riešenie. To je dôvod, prečo bola vytvorená Babysits; online platforma, kde môžete jednoducho filtrovať všetky svoje potreby v oblasti starostlivosti o deti, či už chcete bilinguálnu opatrovateľku, flexibilnú opatrovateľku na víkendy alebo opatrovateľku so skúsenosťami s prácou s deťmi so špeciálnymi potrebami.

Misia

Platforma Babysits je tu preto, aby zlepšila život rodín, ktoré potrebujú stráženie detí, poskytla rodičom pokoj a pomohla im nájsť to, čo sa dokonale hodí pre ich rodinu. Naším poslaním je posilňovať komunity súvisiace so starostlivosťou o deti. Teraz sa Babysits rozrástla na viac ako 4 milióny členov na takmer každom kontinente a každý deň podporuje rodiny so starostlivosťou o deti.

Zoznámte sa s tímom

Našiel som pre svoje deti super babysitterku prostredníctvom Babysits a využívam to, čo som sa naučil z vlastnej skúsenosti, na zlepšenie platformy.

-Peter van Soldt-

Babysits pozostáva z motivovaného tímu, ktorý pracuje na bezpečnej, dostupnej a cenovo dostupnej starostlivosti o deti. Veľmi si ceníme transparentnosť a neustále zlepšovanie. Aby sme sa uistili, že služba Babysits je pre členov čo najpriateľskejšia, používame platformu sami spolu s našimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi! Či už ide o vedľajšiu prácu ako opatrovateľka alebo o nájdenie opatrovateľky pre naše vlastné deti, táto skúsenosť nám pomáha poskytovať najlepšie možné vylepšenia platformy.

Za čím si stojíme

Bezpečnosť
Bezpečnosť

Dôvera a bezpečnosť sú našimi najvyššími prioritami. Prijímame ďalšie opatrenia, aby bola platforma pre našich členov čo najbezpečnejšia.

Zistiť viac
Transparentnosť
Transparentnosť

Veríme v otvorenú, čestnú a priamu platformu, ktorá poskytuje našim členom všetky informácie, ktoré potrebujú, aby mohli robiť tie najlepšie možné rozhodnutia.

Boj proti klimatickým zmenám
Boj proti klimatickým zmenám

Babysits sa stará o budúcnosť detí! To je dôvod, prečo venujeme časť našich príjmov na odstraňovanie CO2 z atmosféry.

Zistiť viac
Inkluzívnosť
Inkluzívnosť

Do Babysits sa môže zapojiť každý a nájsť si opatrovanie pre seba alebo prácu opatrovateľky bez ohľadu na svoj pôvod, pohlavie, náboženstvo, sexuálnu orientáciu atď.

Ochrana osobných údajov
Ochrana osobných údajov

Babysits sa naozaj stará o súkromie vašich údajov. Vaše osobné údaje spracúvame len vtedy, keď je to nevyhnutne potrebné.

Zistiť viac

Pomáhame rodinám na celom svete

Rastúca celosvetová sieť opatrovateliek, rodičov a medzinárodný tím, ktorý za tým všetkým stojí

5 000 000+
Členovia
28 500+
Mestá
90+
Krajiny

Akú úlohu tu zohrávate?

Safety

Rodiny

Nájsť dôveryhodnú opatrovateľku online môže byť ťažké. Tu prichádza na rad Babysits. Poskytujeme transparentnú platformu, aby ste si mohli byť istí, že vaše deti sú v tých najlepších rukách.

Či už hľadáte flexibilnú opatrovateľku, dvojjazyčnú opatrovateľku, niekoho so skúsenosťami so špeciálnymi potrebami, opatrovateľku, ktorá vyzdvihne deti zo školy atď. Babysits má niekoho pre vás!

Safety

Poskytovatelia starostlivosti o deti

Ste radi svojim vlastným šéfom a určujete si vlastné hodiny a mzdy? Máte radi deti a chceli by ste získať pracovné skúsenosti a nejaké peniaze navyše?

Komunita Babysits je ideálnym miestom pre hráčov schovky, prebaľovačov plienok, odvracačov záchvatov hnevu, pomocníkov s domácimi úlohami alebo staviteľov vankúšových pevností!

Safety

Deti

Bezpečnosť a pohodlie detí je na prvom mieste. Opatrenia ako overenie preukazu totožnosti, hodnotenie, referencie a ďalšie, znižujú obavy rodičov.

V našich komunitných zdrojoch navyše nájdete rady týkajúce sa starostlivosti o deti, a nápady, recepty a aktivity na trávenie kvalitného času s deťmi.

Stále pracujeme na tom, aby sme robili správne veci správne.

Zaregistrujte ma!