O nás

O nás

Spoločne robíme opatrovanie detí transparentným

Ako to začalo

Babysits založil v roku 2008 Peter van Soldt. Všimol si rodinných príslušníkov a blízkych priateľov, ktorí sa snažili nájsť kvalitnú a dôveryhodnú opatrovateľku, ktorá by vyhovovala ich potrebám, a usúdil, že musí existovať riešenie. To je dôvod, prečo boli vytvorené Babysits; online platforma, kde môžete jednoducho filtrovať všetky svoje potreby v oblasti starostlivosti o deti, či už chcete dvojjazyčnú opatrovateľku, flexibilnú opatrovateľku na víkendy alebo opatrovateľku so skúsenosťami s prácou s deťmi so špeciálnymi potrebami.

Misia

Opatrovanie detí je tu na to, aby zlepšilo život rodinám, ktoré potrebujú starostlivosť o deti, poskytlo rodičom pokoj a pomohlo im nájsť to pravé pre ich rodinu. Naším poslaním je posilniť komunity okolo starostlivosti o deti. Teraz sa Babysits rozrástla na viac ako 4 milióny členov na takmer každom kontinente a každý deň podporuje rodiny so starostlivosťou o deti.

Zoznámte sa s tímom

Pre svoje deti som našla Supersittera cez Babysits a to, čo sa naučím z vlastnej skúsenosti, využívam na zlepšenie platformy.

-Peter van Soldt-

Opatrovanie detí pozostáva z motivovaného tímu, ktorý pracuje na bezpečnej, dostupnej a cenovo dostupnej starostlivosti o deti. Veľmi si ceníme transparentnosť a neustále zlepšovanie. Aby sme sa uistili, že Babysits je užívateľsky čo najpríjemnejší, používame platformu sami spolu s našimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi! Či už ide o vedľajšiu prácu ako opatrovateľka alebo o nájdenie opatrovateľky pre naše vlastné deti, táto skúsenosť nám pomáha poskytovať najlepšie možné vylepšenia platformy.

Za čím si stojíme

Bezpečnosť
Bezpečnosť

Dôvera a bezpečnosť sú našimi najvyššími prioritami. Prijímame ďalšie opatrenia, aby bola platforma pre našich členov čo najbezpečnejšia.

Zistiť viac
Transparentnosť
Transparentnosť

Veríme v otvorenú, čestnú a priamu platformu, ktorá poskytuje našim používateľom všetky informácie, ktoré potrebujú, aby mohli robiť čo najlepšie rozhodnutia.

Klimatická akcia
Klimatická akcia

Opatrovanie detí sa stará o budúcnosť detí! To je dôvod, prečo venujeme časť našich príjmov na odstraňovanie CO2 z atmosféry.

Zistiť viac
Inkluzívnosť
Inkluzívnosť

Každý sa môže pripojiť k Babysits a nájsť si opatrovateľskú alebo opatrovateľskú prácu bez ohľadu na svoj pôvod, pohlavie, náboženstvo, sexualitu atď.

Ochrana osobných údajov
Ochrana osobných údajov

Babysits sa skutočne stará o súkromie vašich údajov. Vaše osobné údaje spracúvame len vtedy, keď je to nevyhnutne potrebné.

Zistiť viac

Pomáhame rodinám na celom svete

Rastúca celosvetová sieť opatrovateliek, rodičov a medzinárodný tím, ktorý za tým všetkým stojí

4 000 000+
Členovia
28 500+
Mestá
82+
Krajiny

Akú rolu hráš?

Safety

rodiny

Nájsť dôveryhodnú opatrovateľku online môže byť ťažké. Tu prichádza na rad Babysits. Poskytujeme transparentnú platformu, aby ste si mohli byť istí, že vaše deti sú v tých najlepších rukách.

Či už hľadáte flexibilnú opatrovateľku, dvojjazyčnú opatrovateľku, niekoho so skúsenosťami so špeciálnymi potrebami, opatrovateľku, ktorá vyzdvihne deti zo školy atď. Babysits má niekoho pre vás!

Safety

Poskytovatelia starostlivosti o deti

Ste radi svojim vlastným šéfom a určujete si vlastné hodiny a mzdy? Máte radi deti a chceli by ste získať pracovné skúsenosti a nejaké peniaze navyše?

Komunita Babysits je ideálnym miestom pre hráčov schovky, prebaľovačov plienok, odvracačov záchvatov hnevu, pomocníkov s domácimi úlohami alebo staviteľov vankúšových pevností!

Safety

Deti

Bezpečnosť a pohodlie detí je na prvom mieste. Opatrenia ako overenie preukazu totožnosti, hodnotenie, referencie a ďalšie, znižujú obavy rodičov.

V našich komunitných zdrojoch navyše nájdete rady týkajúce sa starostlivosti o deti, a nápady, recepty a aktivity na trávenie kvalitného času s deťmi.