Superopatrovateľka: Objavte vysoko odporúčané opatrovateľky

Supersitter

Objavte vysoko odporúčané opatrovateľky

Program Babysits Superopatrovateľka oslavuje najlepšie hodnotené a najaktívnejšie opatrovateľky v komunite.

Ako sa stať superopatrovateľkou?/Prečo si najať superopatrovateľku?

Superopatrovateľky sa osvedčili poskytovaním vynikajúcich služieb v rámci komunity Babysits. Z tohto dôvodu ich odmeňujeme zvýšenou viditeľnosťou v rebríčku vyhľadávania a odznakom superopatrovateľka! Týmto spôsobom tieto opatrovateľky vyniknú a rodičia ich môžu ľahko nájsť vo výsledkoch vyhľadávania alebo filtrovaním pre superopatrovateľky. Je to náš spôsob, ako týmto opatrovateľkám poďakovať a prejaviť uznanie.

Kritériá pre superopatrovateľky sú nasledujúce:

4,5+ celkové hodnotenie

Superopatrovateľky majú priemerné hodnotenie 4,5 alebo vyššie na základe hodnotení od rodičov na Babysits. Títo rodičia mali so superopatrovateľkami vynikajúce skúsenosti.

Miera odpovede 90%

Tieto priateľské superopatrovateľky odpovedajú na viac ako 90% prijatých správ od rodičov. Rodičia tak môžu mať istotu, že dostanú odpoveď na ich správy.

Doba odozvy

Supersiteri sú aktívni členovia a odpovedajú na 90 % nových správ do 24 hodín. Takto môžu rodičia od týchto supersitrov očakávať rýchlu reakciu.

Rezervácie

Rezervácie so superopatrovateľkami boli spravené cez platformu Babysits. Rodičia si môžu byť istí, že tieto superopatrovateľky sú spoľahlivé a plnia svoje sľuby.

Požiadavky

Aby sa rodičia uistili, že si najímajú spoľahlivú a skúsenú opatrovateľku, od superopatrovateliek sa očakáva, že budú udržiavať štandardy starostlivosti na úrovni superopatrovateliek:

  • Priemerné hodnotenie 4,5 alebo vyššie
  • Miera odpovedí na správy nad 90%
  • Čas odozvy do 24 hodín
  • Naplánujte si všetky rezervácie cez Babysits
  • Buďte aktívni na platforme Babysits

Každý mesiac kontrolujeme, či superopatrovateľky vyššie uvedené požiadavky splnili. Ak tak urobia, udržia si svoj status Superopatrovateľky.

Objavte komunitu superopatrovateliek