Pomoc - Hodnotenie a referencie

Pre poskytovateľov starostlivosti o deti

Ak chcete zanechať hodnotenie inému používateľovi, budete musieť prejsť do svojej doručenej pošty. Ak ste sa s používateľom kontaktovali, zobrazí sa vám tlačidlo na ohodnotenie. Po kliknutí na tlačidlo na hodnotenie budete presmerovaný na stránku, kde môžete zanechať hodnotenie. Môžete sa rozhodnúť napísať hodnotenie anonymne.

Ak necháte hodnotenie ako prvý, dáme druhému používateľovi vedieť, že ste tak urobili. Počas prvých 14 dní ho druhý používateľ neuvidí, kým vás tiež neohodnotí (takže neváhajte a buďte úprimný!).

Druhý používateľ dostane 14 dní na to, aby vás tiež ohodnotil. Obidve hodnotenia zverejníme, keď druhý používateľ napíše hodnotenie, alebo po 14 dňoch.

Ak chcete upraviť svoje existujúce hodnotenie pre iného používateľa, jednoducho sa vráťte do svojej doručenej pošty a kliknite na tlačidlo na ohodnotenie. Týmto sa vrátite na stránku hodnotenia, ktorá vám umožní aktualizovať všetky aspekty hodnotenia vrátane udelených hviezdičiek a písaného textu. Hodnotenie, ktoré ste udelili inému používateľovi, nemôžete vymazať, iba upraviť.

Ak chcete okamžite zobraziť hodnotenie, ktoré ste dostali od ostatných používateľov, musíte im tiež napísať hodnotenie. Ak ste hodnotenie používateľovi ešte nenapísali ani tak nechcete urobiť, budete si môcť hodnotenie prečítať vo svojom profile po 14 dňoch (kliknutím na tlačidlo „zobraziť profil“ na stránke úprav profilu).

Hodnotenie, ktoré vám napísali ostatní, momentálne nemôžete odstrániť ani skryť. Môžete požiadať používateľa, aby svoje hodnotenie týkajúce sa vás upravil alebo ho môžete kedykoľvek okomentovať na svojej stránke profilu kliknutím na tlačidlo komentovať. Ak máte pocit, že je hodnotenie nesprávne alebo neprimerané, kontaktujte zákaznícky servis. Vašu žiadosť vyhodnotíme a podnikneme príslušné kroky.

Môžete pozvať svoje referencie, napríklad priateľov, rodinu alebo predchádzajúcich zamestnávateľov, aby vám napísali osobnú referenciu prostredníctvom referenčnej stránky.

Tieto referencie sa verejne zobrazia vo vašom profile Babysits, aby vás mohli ostatní členovia spoznať.

Poznáte opatrovateľku na Babysits, ktorú by ste chceli odporučiť, ale nepracovali ste s nimi prostredníctvom Babysits?

Stále môžete na ich profil napísať referenciu!

Na napísanie referencie vám bude musieť opatrovateľka poslať žiadosť o referenciu. Keď to urobia, môžete napísať a uverejniť referenciu vyplnením požadovaných informácií. Poznámka: Keď napíšete referenciu, bude vám poskytnutý bezplatný účet, takže budete mať kontrolu nad úpravou alebo vymazaním svojich referenčných údajov kedykoľvek budete chcieť.

Vždy máte možnosť ignorovať referencie, aby tak neboli viditeľné vo vašom profile. Referencie môžete ignorovať jednoducho prostredníctvom referenčnej stránky kliknutím na tlačidlo ignorovať vedľa referencie. Aj keď prijmete referenciu, aby sa zobrazila vo vašom profile, môžete ju kedykoľvek ignorovať neskôr.

Hodnotenie je ohodnotenie, ktoré používatelia zanechali po opatrovaní detí prostredníctvom Babysits. Vychádzajú zo skúseností, ktoré mali títo používatelia pri spolupráci.

Referencie sú odporúčania, ktoré zanechali ľudia, ktorých opatrovateľka alebo rodina pozná mimo Babysits (tj. bývalí zamestnávatelia, učitelia, priatelia, členovia rodiny).